Plachtové zateplenie terasy
pre váš dom i reštauráciu

Kvalitné zateplenie terasy

Plachtové zatepľovanie terasy predstavuje účinnú ochranu, spočívajúcu v pevnej a trvácej krycej plachte, ktorá spoľahlivo odolá poveternostným podmienkam. Využívajte svoju terasu počas celého roka, bez ohľadu na počasie.

Plachtové zateplenie terasy taktiež zamedzí preniknutiu prachu a iných nečistôt do priestoru terasy. Podlahu, nábytok a ostatné terasové zariadenie nebudete musieť tak často umývať.

Prečo sa plachtové zateplenie terasy vyplatí

Plachtové zateplenie terasy je mimoriadne praktické. Jednoducho, rýchlo a najmä lacno dosiahnete zväčšenie priestoru, ktorý môžete využiť o. i. aj na sušenie prádla, odkladanie vecí, miniskleník a pod. Zateplenie terasy výrazne predĺži terasovú sezónu (doma, ale i v reštauráciách a podobných prevádzkach).

Výhodou je aj ochrana pred neželanými návštevníkmi v podobe vtákov či hmyzu. Plachty na terasy vyrábame na mieru, v závislosti od typu konštrukcií. Používame výhradne kvalitný materiál, zaručujúci odolnosť, flexibilné použitie a jednoduchú manipuláciu. Vyrábame aj krycie plachty na hospodárske a iné účely, autoplachty, plachty na altánky i plachty na prívesný vozík – presne podľa  požiadaviek našich zákazníkov.