Kvalitné krycie plachty
pre auto, bazén i hospodárske účely

Krycie plachty ako vynikajúci pomocníci pre záhradu i hospodárstvo

Nepremokavé krycie plachty sú neoceniteľnými pomocníkmi, ktorých hlavnou úlohou je ochrana objektov pred dažďom, vetrom, snehom i slnkom. Krycie plachty sú veľmi praktické a majú všestranné využitie v záhrade, dielni či na hospodárstve – jazierka, autá, bazény, stánky, drevo, stohy slamy a i.

Krycie plachty zaručia sucho a bezpečie pred výčinmi počasia

Krycie plachty slúžia primárne na zakrytie plôch či objektov a ich uchovanie v suchu a bezpečí, najmä pred počasím. Naše krycie plachty na mieru majú spevnené okraje. Kovové oká sú primerane rozmiestnené po celom obvode a slúžia na rýchle a jednoduché uchytenie. Krycie plachty vydržia aj vyššie zaťaženie a sú mimoriadne odolné proti pretrhnutiu či inému poškodeniu. Pri správnom a šetrnom zaobchádzaní sú vhodné aj na viacnásobné používanie. Ich životnosť závisí najmä od poveternostných podmienok a namáhania.

Mimoriadne žiadané sú krycie plachty na bazény, t. j. na prekrytie bazéna, ako aj krycie plachty na hospodárske účely. Vyrábame aj autoplachty, plachty na altánky, plachty na terasy i plachty na prívesný vozík. Všetky naše krycie plachty sa vyznačujú ľahkou hmotnosťou a jednoduchým skladaním i skladovaním. Radi vám pomôžeme s výberom.