Kvalitné krycie plachty
pre auto, bazén i hospodárske účely

Krycie plachty ako vynikajúci pomocníci pre záhradu i hospodárstvo

Nepremokavé krycie plachty sú neoceniteľnými pomocníkmi, ktorých hlavnou úlohou je ochrana objektov pred dažďom, vetrom, snehom i slnkom. Krycie plachty sú veľmi praktické a majú všestranné využitie v záhrade, dielni či na hospodárstve – jazierka, autá, bazény, stánky, drevo, stohy slamy a i.

Naše krycie plachty by sme mohli rozdeliť do nasledujúcich kategórii:

  • Plachty na záhradný nábytok a ostatné príslušenstvo – tieto krycie plachty sú určené na ochranu rôzneho záhradného zariadenia, a to pred výčinmi počasia či prachom. Osobitnou kategóriou sú krycie plachty na terasu a krycie plachty na altánok.
  • Bazénové plachty – ochránia bazén pred lístím a ostatnými nečistotami, a tak prispievajú k čistejšej vode (nemusíte ju tak často vymieňať). Bazénové krycie plachty v sebe zároveň obsahujú ochranu pred chlórom, čiže sú mimoriadne odolné a stabilné.
  • Hospodárske krycie plachty – sú neodmysliteľnou súčasťou fariem, družstiev, hospodárskych dvorov a vlastne aj rodinných domov. Viete nimi prikryť takmer hocičo – od stohov slamy, dreva, štrku na dvore až po bicykle, motorky či hračky, s ktorými sa vaše deti hrajú na záhrade.
  • Autoplachty a plachty na prívesný vozík – ide o spoľahlivú ochranu prevážaného nákladu, ktorý sa vďaka plachte nerozmočí ani nezašpiní. Krycia plachta na vozík, príves, náves či kontajner nedovolí počasiu znehodnotiť náklad (tovar).

Krycie plachty zaručia sucho a bezpečie pred výčinmi počasia

Krycie plachty slúžia primárne na zakrytie plôch či objektov a ich uchovanie v suchu a bezpečí, najmä pred počasím. Naše krycie plachty na mieru majú spevnené okraje. Kovové oká sú primerane rozmiestnené po celom obvode a slúžia na rýchle a jednoduché uchytenie. Krycie plachty vydržia aj vyššie zaťaženie a sú mimoriadne odolné proti pretrhnutiu či inému poškodeniu. Pri správnom a šetrnom zaobchádzaní sú vhodné aj na viacnásobné používanie. Ich životnosť závisí najmä od poveternostných podmienok a namáhania.

Výhody krycích plachiet

  • nepremokavé krycie plachty predstavujú skvelú ochranu majetku pred nepriaznivým počasím aj znečistením,
  • zaistenie súkromia – nie každý musí vedieť, čo máte na dvore, záhrade a pod.,
  • úspora nákladov – krycie plachty bránia zbytočnému poškodeniu a znehodnoteniu nákladu či iného vášho majetku, a teda minimalizujú potrebu budúcich opráv,
  • praktické skladovanie – krycie plachty je možné poľahky zložiť a rozložiť, taktiež sú jednoducho skladné a po zložení nezaberajú veľa miesta.
  • jednoduchá údržba a dlhá životnosť – krycie plachty sa v prípade ušpinenia jednoducho čistia, a teda ich môžete opakovane používať (pri primeranej údržbe vám krycie plachty poslúžia aj niekoľko rokov),

Zjednodušene možno povedať, že krycie plachty na mieru sú všestrannými pomocníkmi, ktoré prispievajú k ochrane majetku a jeho udržania v optimálnom stave.

Mimoriadne žiadané sú krycie plachty na bazény, t. j. na prekrytie bazéna, ako aj krycie plachty na hospodárske účely. Vyrábame aj autoplachty, plachty na altánky, plachty na terasy i plachty na prívesný vozík. Všetky naše krycie plachty sa vyznačujú ľahkou hmotnosťou a jednoduchým skladaním i skladovaním. Radi vám pomôžeme s výberom.