Nepremokavé krycie plachty
na prívesný vozík na mieru

Plachty na prívesný vozík ako ochrana prevážaného nákladu

Vyrábame plachty na prívesný vozík na mieru, bez ohľadu na to, či máte vozík s rovnou/ sedlovou strechou, nízky vozík (bez otvárania) či vozík so skosenou stranou. Plachty na prívesný vozík sú odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia.

V Arsicua vyrábame plachty na prívesný vozík v rôznych rozmeroch, výškach i farebných prevedeniach. Vyznačujú sa UV stabilným materiálom, ktorý je navyše oderuvzdorný a vydrží pomerne veľkú záťaž. 

Plachty na prívesný vozík, ktoré dlho vydržia

Aj tento aspekt prispieva k dlhej životnosti plachiet. To znamená, že naše plachty na prívesný vozík vám budú spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov a prevážaný náklad bezpečne ochránia aj zakryjú. Zároveň mu poskytnú primerané tienenie.

Pri manipulácií oceníte jednoduchosť, rýchlosť a ľahkosť. Plachty na prívesný vozík majú pevné rohy a aj okraje s očkami, ktoré sa postarajú o optimálne upevnenie plachty. Tak zabraňujú jej podfúknutiu pri silnom vetre či rýchlejšej jazde. Naša činnosť zahŕňa aj autoplachty (návesy, prívesy, kontajnery), plachty na altánky, krycie plachty (na prekrytie bazéna, dreva a i.) i plachty na terasy. Aj vám vyrobíme plachtu na mieru.