Nepremokavá krycia plachta
na prívesný vozík na mieru

Plachta na prívesný vozík ako ochrana prevážaného nákladu

Vyrábame plachty na prívesný vozík na mieru, bez ohľadu na to, či máte vozík s rovnou/ sedlovou strechou, nízky vozík (bez otvárania) či vozík so skosenou stranou. Plachty na prívesný vozík sú odolné voči nepriaznivým vplyvom počasia.

V Arsicua vyrábame plachty na prívesný vozík v rôznych rozmeroch, výškach i farebných prevedeniach. Vyznačujú sa UV stabilným materiálom, ktorý je navyše oderuvzdorný a vydrží pomerne veľkú záťaž. 

Plachta na prívesný vozík, ktorá dlho vydrží

Aj tento aspekt prispieva k dlhej životnosti plachiet. To znamená, že naše plachty na prívesný vozík vám budú spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov a prevážaný náklad bezpečne ochránia aj zakryjú. Zároveň mu poskytnú primerané tienenie.

Pri manipulácií oceníte jednoduchosť, rýchlosť a ľahkosť. Plachty na prívesný vozík majú pevné rohy a aj okraje s očkami, ktoré sa postarajú o optimálne upevnenie plachty. Tak zabraňujú jej podfúknutiu pri silnom vetre či rýchlejšej jazde. Naša činnosť zahŕňa aj autoplachty (návesy, prívesy, kontajnery), plachty na altánky, krycie plachty (na prekrytie bazéna, dreva a i.) i plachty na terasy. Aj vám vyrobíme plachtu na mieru.

Najčastejšie otázky a odpovede:

Zozbierali sme najčastejšie otázky našich klientov:

V akých rozmeroch vyrábate plachty na prívesné vozíky?

Každá plachta na prívesný vozík je vyrábaná podľa  požiadaviek a potrieb našich zákazníkov – či už je žiadaná plachta na vozík 250×125 cm alebo v inom rozmere. Plachty teda vyrábame na mieru. Na vyhotovenie cenovej ponuky nám postačia iba vonkajšie rozmery vášho prívesného vozíka (teda nie tie, ktoré sú uvedené v technickom preukaze).

Späť

Je možné vyrobiť plachty na vozíky aj na počkanie?

Samozrejme, že áno. Ak si zákazník želá plachtu na vozík s konštrukciou a tú má už hotovú (my totiž konštrukcie nerobíme), tak najprv spravíme predbežnú cenovú ponuku. Po jej odsúhlasení sa následne dohodneme na presnom termíne, kedy k nám priveziete prívesný vozík. O všetko ostatné sa postaráme. Mnohí naši zákazníci oceňujú, že plachta na prívesný vozík je pre nich spravená na počkanie.

Späť

Ako dlho vydrží krycia plachta na prívesný vozík? Akú životnosť má plachta na vozík?

Dôležitý je spôsob používania plachty. To znamená, že ak si dáte záležať a plachta na prívesný vozík bude zakaždým správne upevnená, tak vám vydrží slúžiť aj 8 a viac rokov. Je jeden jednoduchý trik, ako predĺžiť funkčnosť a životnosť plachty. Stačí, ak budete čo možno najviac parkovať v tieni, pod prístreškom či strechou. Každopádne, všetky naše plachty disponujú ochranou proti UV žiareniu, ktorá taktiež prispieva k ich dlhoročnej životnosti.

Späť

Plachta na prívesný vozík sa mi zašpinila. Ako ju mám vyčistiť?

Najrýchlejší a zároveň najjednoduchší spôsob je vlažná voda a handra. V prípade mastných škvŕn odporúčame odmasťovacie čističe, ktoré si môžete zakúpiť aj priamo u nás.

Späť

Kam doručujete plachty na prívesný vozík?

Pôsobíme najmä v Banskobystrickom a Nitrianskom kraji, avšak plachty na prívesný vozík a iné plachty z našej ponuky vyrábame pre zákazníkov po celom Slovensku. Stačí, ak nám pošlete rozmery a ideálne aj nákres alebo fotografiu objektu, pre ktorý potrebujete plachtu (nie sú podmienkou). Hotová krycia plachta na vozík vám bude odoslaná aj s potrebným príslušenstvom prostredníctvom kuriéra. Zakaždým sa usilujeme o výrobu plachty v čo najkratšom termíne, pričom veľkú pozornosť venujeme precíznej a zodpovednej práci. Čo sa týka plachiet – sme maximálni perfekcionisti a veľkí detailisti.

Späť

Sme presvedčení, že naša plachta na prívesný vozík spoľahlivo a bezpečne ochráni prevážaný náklad pred prachom, poletujúcim lístím, vetrom, slnečnou páľavou, kvapkami dažďa, snehovými vločkami či mrazom. A že náklad dorazí do cieľa v neporušenom stave.

Naša činnosť zahŕňa aj autoplachty (návesy, prívesy, kontajnery), plachty na altánky, krycie plachty (na prekrytie bazéna, dreva a i.) i plachty na terasy. Aj vám vyrobíme plachtu na mieru.