Moderné, praktické
a nepremokavé plachty na altánok

Plachty na altánky ako praktický a zároveň dizajnový doplnok

Plachty na altánky predstavujú efektívnu celoročnú ochranu. Spájajú v sebe viacero výhod ako odolnosť a pevnosť materiálu, flexibilita, ochrana pred počasím, zábrana voči prachu a iným poletujúcim nečistotám a poskytnutie vítaného tieňa počas slnečných dní.

Plachty na altánky sú zároveň aj akousi ochrannou bariérou pred silnejším vetrom či dažďom. V prípade nepriaznivého počasia môžete pokojne ostať v altánku a vychutnávať si kávu, čaj či jedlo. Teda sa nemusíte ihneď presunúť do interiéru. Plachty na altánky sa postarajú, aby v altánku bolo sucho a pohodlne. Navyše ochránia terasový či záhradný nábytok, ktorý nebude mokrý, príp. naň nebude páliť slnko.

Plachty na altánky pre ochranu i pohodlie

Naše plachty na altánky sa vyznačujú aj dlhou životnosťou, čiže rozhodne nejde o výrobok na jednu sezónu či rok. Zaiste uvítate aj ich jednoduché kotvenie a zapínanie. Samozrejmé je ručné vyrolovanie plachty v prípade potreby. Nezabúdajte, že plachty na altánky dotvárajú celkový vzhľad samotného altánku i jeho okolia. Právom sú považované za funkčné, ako i dizajnové doplnky. Sme špecialisti aj na plachty na terasy, na krycie plachty na mieru, autoplachty, plachty na bazény (na prekrytie bazéna), plachty na prívesný vozík či na hospodárske účely.