Prehľadné aj neprehľadné
krycie plachty na terasy

Nepremokavé a mrazuvzdorné plachty na terasy

V ARSICUA vyrábame na mieru aj plachty na terasy (priehľadné, nepriehľadné, rolovacie, na pevno), a to podľa konštrukcie terasy a aj vašich predstáv. Garantujeme ich mimoriadnu odolnosť voči vetru, dažďu i mrazu. Naše plachty na terasy sa taktiež vyznačujú dlhou životnosťou a minimálnou údržbou.

Plachty na terasy sú vždy dobrou voľbou

Nie je príjemné, ak vám pobyt na terase znepríjemňuje vietor či dážď, ktorý zmáča vás, nábytok i podlahu. Riešením sú krycie plachty na terasu. Prispievajú k jej efektívnejšiemu využívaniu (posedenie s hosťami, voľnočasové aktivity, sušenie prádla a pod.). V prípade nepriaznivého počasia už nemusíte utekať dovnútra – o zakrytie a zateplenie terasy sa postarajú plachty.

Naša ponuka zahŕňa účinné tieniace plachty na terasy, čiže dotieravé slnko i neželaní návštevníci (mačky, vtáci, hmyz) vás už nebudú rušiť pri  trávení času. Naše plachty na terasy sa vyznačujú elegantným štýlom, funkčnosťou, praktickosťou, farebnou stálosťou, ľahkosťou, pružnosťou a trvácnosťou. Samozrejmá je široká paleta farieb a jednoduchá manipulácia i skladnosť. Prekrytie terasy plachtou je vždy výborná voľba. Obľúbené sú nepremokavé priehľadné plachty na terasy, ktoré poskytujú ochranu pred nepekným počasím a zároveň dostatok svetla.