Prvotriedne autoplachty
ako spoľahlivá ochrana nákladu

Kvalitné autoplachty na mieru

Ušijeme vám autoplachty  na akýkoľvek typ návesu, prívesu, vozíka či kontajnera. Naše plachty na auto spĺňajú požadované bezpečnostné štandardy, ako aj colné a dopravné predpisy. Taktiež majú certifikované reflexné značenie.

Predmetom našej činnosti je výroba autoplachiet, ako aj ich oprava a montovanie. Pri šití používame pevný materiál, ktorý odolá nepriaznivému počasiu a jeho vplyvom. 

Autoplachty a ich výhody

Naše autoplachty sú teda využiteľné celoročne a vhodné do rozličných teplotných podmienok (autoplachty proti krupobitiu, silnému vetru, dažďu, horúčavám, mrazu či snehu). Ručíme za to, že spoľahlivo ochránia nielen prevážaný tovar, ale aj samotný náves, príves či vozík. Taktiež zabraňujú znečisteniu, napríklad od lístia alebo prachu.

Naše autoplachty sa vyznačujú aj jednoduchou manipuláciou pri prikrývaní i zložení, rýchlym skladaním, úspornosťou miesta (nezaberajú veľa úložného priestoru), minimálnou údržbou a dlhoročnou životnosťou. Vyrábame autoplachty na mieru v rozličných rozmerových a farebných prevedeniach. Krycie plachty na auto od ARSICUA vám budú dlho a spoľahlivo slúžiť. Naše portfólio tvoria aj plachty na altánky, plachty na terasy, plachty na prívesný vozík či krycie plachty (na bazén, stohy slamy a pod.).