Prvotriedne autoplachty na mieru ako spoľahlivá ochrana nákladu

Kvalitné autoplachty na mieru

Ušijeme vám autoplachty  na akýkoľvek typ návesu, prívesu, vozíka či kontajnera. Naše plachty na auto spĺňajú požadované bezpečnostné štandardy, ako aj colné a dopravné predpisy. Taktiež majú certifikované reflexné značenie.

Predmetom našej činnosti je výroba autoplachiet, ako aj ich oprava a montovanie. Pri šití používame pevný materiál, ktorý odolá nepriaznivému počasiu a jeho vplyvom. 

Autoplachty na mieru ako reklama? Prečo nie.

Autoplachty na mieru vynikajú ľahkou a rýchlou inštaláciou. Zaiste oceníte nielen ich funkčný, ale aj dizajnový aspekt. Vášmu prívesu či kontajneru dodajú reprezentatívny vzhľad a prispejú k tomu, že budú na ceste neprehliadnuteľné. Nezabúdajte, že autoplachty na mieru sú skvelou formou reklamy. Stačí potlač vášho loga, sloganu či kontaktných údajov a vaša reklama sa objaví všade tam, kde aj vaše auto.

Investícia do autoplachty na mieru sa skutočne vyplatí. Nielenže ochráni náves pred celoročnými poveternostnými vplyvmi, ale zároveň ho odlíši od ostatných.

Chcem autoplachtu na mieru – čo mám urobiť?

Celý proces je mimoriadne jednoduchý – postačia nám presné rozmery vášho prívesu, návesu či kontajnera. Môžete poslať aj jeho foto. K žiadosti o vypracovanie predbežnej cenovej ponuky nezabudnite uviesť kontaktné údaje (telefón, e-mail), aby sme vás v prípade dodatočných informácií vedeli čo najskôr osloviť a doladiť posledné detaily. Naše odborné poradenstvo je bezplatné a radi aj vám odpovieme na vaše otázky.

Naším cieľom je, aby vám autoplachta na mieru spoľahlivo slúžila, a to bez straty svojich úžitkových vlastností.

Autoplachty a ich výhody

Naše autoplachty sú teda využiteľné celoročne a vhodné do rozličných teplotných podmienok (autoplachty proti krupobitiu, silnému vetru, dažďu, horúčavám, mrazu či snehu). Ručíme za to, že spoľahlivo ochránia nielen prevážaný tovar, ale aj samotný náves, príves či vozík. Taktiež zabraňujú znečisteniu, napríklad od lístia alebo prachu.

Naše autoplachty sa vyznačujú aj jednoduchou manipuláciou pri prikrývaní i zložení, rýchlym skladaním, úspornosťou miesta (nezaberajú veľa úložného priestoru), minimálnou údržbou (postačí vlažná voda a handra, príp. odmasťovacie čističe) a a dlhoročnou životnosťou. Vyrábame autoplachty na mieru v rozličných rozmerových a farebných prevedeniach. Ich životnosť sa pohybuje v priemere okolo 10 rokov. Autoplachty na mieru sú totiž vybavené UV ochrannou vrstvou, ktorá chráni plachtu pred vyblednutím a zároveň náves, príves, vozík či kontajner pred slnečným žiarením. Samozrejme, že autoplachty sú 100 %-ne vodotesné, čiže náklad, ktorý pod ne uložíte, ostane suchý bez ohľadu na aktuálne počasie na cestách.

Prečo sa autoplachty na mieru od ARSICUA vyplatia?

  • v oblasti výroby autoplachiet na mieru (ako aj iných typov plachiet) máme vyše 30-ročné skúsenosti, za toto obdobie sme vyrobili a opravili tisícky plachiet,
  • garancia používania kvalitných materiálov, čo sa odzrkadľuje v dlhoročnej životnosti našich plachiet,
  • v prípade poškodenia autoplachty na mieru či iného typu plachty ponúkame jej opravu, a to v čo najkratšom možnom čase,
  • odborné poradenstvo zadarmo,
  • rýchle dodanie,
  • precízne spracovanie s dôrazom na najmenšie detaily,
  • individuálny prístup,  ústretová a férová komunikácia, flexibilita, riešenia na mieru a skvelé ceny – aj preto sa k nám naši zákazníci pravidelne vracajú, čo považujeme za našu najkrajšiu a najlepšiu vizitku.

Krycie plachty od ARSICUA vám budú dlho a spoľahlivo slúžiť. Naše portfólio tvoria aj plachty na altánky, plachty na terasy, plachty na prívesný vozík či krycie plachty (na bazén, stohy slamy a pod.).

Objednajte si svoju plachtu ešte dnes.